ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Маркетинг та логістика в системі менеджменту»

Кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» запрошує вчених, спеціалістів та підприємців взяти участь у ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції з проблем маркетингу та логістики, що відбудеться у Львові 22–24 жовтня 2020 року.

У зв’язку із продовження терміну карантину в Україні до 31 жовтня 2020 року конференція відбудеться онлайн у форматі відеоконференції.

Проблематика конференції

1. Практика маркетингової та логістичної діяльності підприємств: вітчизняний та міжнародний виміри
  2. Теоретичні аспекти маркетингу і логістики
  3. Соціальна відповідальність у маркетингу і логістиці
  4. Логістика і управління ланцюгами поставок
  5. Підготовка фахівців з маркетингу і логістики
  6. Нові сфери застосування маркетингу і логістики
  7. Цифровий маркетинг
  8. Адаптація маркетингової і логістичної діяльності підприємств до сучасних викликів глобальної економіки
  9. Промоція свідомого споживання: практики ЄС
  10. Проблеми захисту персональних даних в умовах цифрової економіки: європейський досвід
  11. Вплив цифрової економіки на поведінку споживачів
  12. Бар’єри гармонізації маркетингового інформаційного середовища України до стандартів Європейського Союзу

У рамках конференції заплановано проведення секційних засідань.

• Секція 1: «Logistics and Supply Chain Management: Dissemination of The European Experience»
  • Секція 2: «Promotion of Conscious Consumption: EU Practices»
  • Секція 3: «Маркетингові дослідження: європейський досвід використання цифрових технологій»

Граничні дати реєстрації та подання матеріалів:

• для участі у конференції та опублікування статей – 1 вересня 2020 року;
  • для участі у конференції та опублікування тез доповідей – 1 жовтня 2020 року.