Міжнародний круглий стіл «Володимир Вернадський: вчений, природознавець, філософ, політичний та культурний діяч»

Кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у Міжнародному круглому столі «Володимир Вернадський: вчений, природознавець, філософ, політичний та культурний діяч», який відбудеться 23 жовтня 2020 року.

На круглому столі пропонують обговорити такі питання.

1. Життя й творчість Володимира Вернадського.
  2. Володимир Вернадський про природничі науки, їхню сутність та значення у суспільному житті.
  3. Поняття біосфери та ноосфери у сучасному філософському осмисленні (філософія екології, філософія природи).
  4. Історія природничих наук та поняття ноосфери.
  5. Володимир Вернадський та Україна, її минуле та майбутнє.

До участі запрошують усіх, хто цікавиться філософією природознавства, історією природничих наук та їхньою методологією, а також філософським осмисленням вчення Володимира Вернадського про ноосферу.

Крайній термін подання матеріалів – 12 жовтня 2020 року.

Більше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файлиРозмір