Онлайн-зустріч із керівником управління молодіжної політики Львівської міської ради Олександром Николяком

Група зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» продовжує серію зустрічей, у яких колишні студенти розповідають свої історії успіху, надихають, мотивують політехніків.

Прогресивна молодь – ключ до успішного майбутнього! Хто, як не студенти, є рушійною силою сучасного українського суспільства: вони завжди перебувають у центрі всіх соціальних та політичних подій. Яскравим прикладом для підтвердження цієї думки є Олександр Николяк.

Випускник Львівської політехніки, який завдяки своїй наполегливості та бажанню працювати на благо українського суспільства, пройшов довгий шлях: від голови спортивного відділу Колегії та профбюро студентів ІКНІ до керівника управління молодіжної політики Львівської міської ради.

Про свій студентський період життя, професійний шлях та можливості реалізації себе, Олександр розповість у межах наступної онлайн-зустрічі 13 серпня о 19:00 у прямому етері на сторінці @lpnu_alumni_and_friends в Інстаґрамі.