Онлайн-зустріч з українським хіп-хоп виконавцем, випускником Львівської політехніки Назаром Хассаном

Група зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» продовжує серію зустрічей, у яких колишні студенти розповідають свої історії успіху, надихають, мотивують політехніків, які лише розпочинають професійний шлях. Тож завершення сесії організатори події пропонують відсвяткувати приємною та корисною бесідою з українським хіп-хоп виконавцем Назаром Хассаном.

Існують стереотипи, що Львівська політехніка випускає лише успішних технарів. Це неправда. І саме ця онлайн-зустріч допоможе зрозуміти: наші випускники можуть бути відомими у сфері іншій, ніж тій, що зазначена в дипломі. Адже людина, яка сповна віддається своїй справі, буде успішна завжди й усюди.

Важливі теми та цікавинки з життєвого досвіду – все це буде 30 червня з 20:00 у прямому етері на сторінці @lpnu_alumni_and_friends в Інстаґрамі. Ставте собі нагадування, готуйте питання. Чекаємо на дружнє спілкування всіх і кожного!