Онлайн-зустріч зі співачкою Keta Rina (Катериною Гладій), випускницею Львівської політехніки

Група зв’язків з випускниками Національного університету «Львівська політехніка» продовжує серію зустрічей, у яких колишні студенти розповідають свої історії успіху, надихають, мотивують політехніків.

Keta Rina (Катерина Гладій) – українська співачка, учасниця «Караоке на майдані» та авторка треку «Помста», який зібрав майже 600 000 тисяч переглядів. Катерина пройшла довгий і тернистий шлях. Завдяки любові до вокалу та наполегливості зуміла залишитись у музичній школі й досягнути значного успіху та визнання. Про її пісні пишуть, що це «драйвові історії про кохання». Так це чи ні – зможете переконатись, відвідавши онлайн-зустріч із Катериною.

Тож організатори чекають усіх охочих на вже звичних онлайн-посиденьках 1 жовтня о 20:00 у прямому етері на сторінці @lpnu_alumni_and_friends в інстаґрамі. Ставте собі нагадування, готуйте питання.