Онлайн-зустрічі з адміністрацією Інституту гуманітарних і соціальних наук для студентів бакалаврату

Інститут гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» організовує дві зустрічі в режимі онлайн для студентів.

• 7 травня декан магістратури ІГСН Наталія Вовк у режимі онлайн-зустрічі в MS Teams розповість випускникам бакалаврату Інституту про особливості цьогорічної реєстрації на складання єдиного вступного випробовування з іноземної мови. Студентів запрошують долучитися до зустрічі й задати свої запитання. Початок о 16:00.
  • 8 травня адміністрація Інституту запрошує студентів Інституту на онлайн-зустріч «Деканат ІГСН слухає та відповідає». Під час відеоконференції, яка розпочнеться о 16:00 в MS Teams, заплановано проінформувати студентів про подальший режим навчання і складання заліково-екзаменаційної сесії.

Коди для підключення – у доданому файлі.

Приєднані файлиРозмір
Онлайн-зустрічі з адміністрацією ІГСН423.54 KB