Підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Торгово-промисловою палатою Ізраїлю в режимі онлайн

Ізраїль та Україна розвивають співробітництво й шукають нові форми взаємовигідної співпраці.

23 червня 2020 року одночасно у Львові й Тель-Авіві відбудеться підписання меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською міською радою, Національним університетом «Львівська політехніка», Науковим парком SID City та Торгово-промисловою палатою Ізраїлю. Захід відбудеться за участю Посла Ізраїлю в Україні Джоєля Ліона, заступника Посла Іоава Бистрицького. Початок о 14:00.

Меморандум підпишуть:

• голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький;
  • Надзвичайний та повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Джоель Ліон;
  • перший заступник міського голови Андрій Москаленко;
  • голова Наглядової ради Торгово-промислової палати Ізраїль – Україна Євген Шульгін;
  • ректор Національного університету «Львівська політехніка» професор Юрій Бобало;
  • директор Наукового парку Національного університету «Львівська політехніка» SID City Назар Подольчак.

В рамках співпраці передбачено відкриття промислових потужностей підприємств Ізраїлю на базі наукового парку SID city, демонстраційних кімнат досягнень ізраїльських технологій і загалом обмін досвідом між українським університетом та ізраїльськими колегами.