Третя Міжнародна науково-практична конференція «Хімічна технологія та інженерія – 2021»

21–24 червня 2021 року буде проведено Третю Міжнародну науково-практичну конференцію «Chemical Technology and Engineering» («Хімічна технологія та інженерія»).

Організатори:

• Кафедра хімічної інженерії Національного університету «Львівська політехніка» (Львів, Україна);
  • Дослідницька мережа Łukasiewicz – Інститут нового хімічного синтезу (Пулави, Польща);
  • Факультет хімічної та процесової інженерії, Варшавська політехніка (Варшава, Польща);
  • Варшавський коледж інженерії та здоров’я (Варшава, Польща);

за участі Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Інституту хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» та Асоціації випускників Львівської політехніки.

Організаційний комітет повідомляє, що у випадку продовження світової вірусної загрози – конференцію буде проведено в онлайн-режимі за допомогою вільнодоступних засобів дистанційного відеозв’язку. Якщо до початку конференції світ подолає небезпечний вірус – конференцію буде проведено у звичайному режимі, хоча за бажанням учасники зможуть працювати також дистанційно.

У програмі конференції знову працюватимуть секції, що охоплюватимуть різноманітні напрямки хімічної технології та інженерії, виступатимуть відомі світові науковці із пленарними доповідями, буде проведено тренінги для молодих вчених – закладені традиції червневої наукової зустрічі буде збережено, незважаючи на формат проведення.

Секції:

1. Комп’ютерне моделювання в хімічній технології та інженерії
  2. Розвиток, енерго- та ресурсозбереження в хімічній та харчовій технологіях
  3. Інноваційні технології в хімічній та харчовій промисловостях
  4. Оптимізація біохімічних процесів та біоінженерія
  5. Зелена хімія
  6. Альтернативні та нетрадиційні джерела енергії
  7. Екологія і сталий розвиток. Охорона навколишнього середовища

Термін подання ранніх реєстраційних заявок і тез доповідей – до 15 березня 2021 року.

Приєднані файлиРозмір
Інформаційне повідомлення конференції393.84 KB