VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Управління інноваційним процесом в Україні: розвиток співпраці»

Кафедра менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Управління інноваційним процесом в Україні: розвиток співпраці», яка відбудеться 18–20 червня 2020 року в місті Львові.

Організатори запрошують до участі в конференції вчених, спеціалістів, викладачів ЗВО та дослідників, докторантів, аспірантів, підприємців, студентів.

Секції конференції

1. Інноваційний розвиток територій.
  2. Інтеграція України у глобальний інноваційний простір.
  3. Людський та соціальний капітал в системі активаторів інноваційного процесу.
  4. Матеріально-технічне та фінансове забезпечення інноваційних процесів.
  5. Механізм управління інноваційним процесом.
  6. Налагодження взаємодії та розвиток партнерства науково-педагогічних працівників.
  7. Проблеми розвитку співпраці в інноваційних процесах.
  8. Теоретико-методологічні засади управління інноваційним процесом.
  9. Теоретичні та методологічні підходи розвитку співпраці з питань інновацій.

Крайній термін подання матеріалів – 30 травня 2020 року.