Всеукраїнська науково-технічна конференція молодих учених «Technical Using of Measurement – 2020»

Кафедра інформаційно-вимірювальних технологій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів та аспірантів закладів вищої освіти і провідних науковців у галузі інформаційно-вимірювальних технологій та метрології до участі у Всеукраїнській науково-технічній конференції молодих учених «Technical Using of Measurement – 2020», яка відбудеться 4–7 лютого 2020 року в смт. Славське Львівської області..

Метою конференції є науковий інформаційний обмін у галузі інформаційно-вимірювальних технологій та метрології, а також залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи.

Напрями роботи конференції

1. Теорія й практика вимірювань та випробувань.
  2. Застосування інформаційно-вимірювальних технологій у промисловості.
  3. Кібер-фізичні системи.
  4. Стандартизація й оцінка відповідності у світлі євроінтеграції України.
  5. Метрологічне забезпечення вимірювань та випробувань.
  6. Забезпечення якості, кваліметрія.

Під час конференції також заплановано:

• проведення школи-семінару, де відбудуться виступи з доповідями провідних науковців у галузі метрології;
  • зустріч членів Академії метрології України;
  • нарада членів методичної комісії спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

Крайній термін подання заявок і тез – 20 січня 2020 року.