Всеукраїнська онлайн-конференція «Європейська інтеграція Львівщини: кращі практики, проблеми та перспективи розвитку»

Організаційний комітет запрошує взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Європейська інтеграція Львівщини: кращі практики, проблеми та перспективи розвитку», яка відбудеться 11 листопада 2020 року з ініціативи Департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації і кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка».

Напрями роботи конференції

1. Актуальні проблеми європейської інтеграції Львівщини
  2. Транскордонна співпраця як інструмент європейської інтеграції
  3. Ініціатива ЄС «Східне партнерство: можливості для України»
  4. Громадянське суспільство та розвиток європейської інтеграції

Формат проведення конференції – онлайн на платформі Google Meet. Початок о 14:00.