Засідання V Круглого столу «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір» у режимі онлайн

У зв’язку із запровадженням карантину у Національному університеті «Львівська політехніка» (відповідно до наказу «Про заходи протидії епідемії коронавірусної інфекції та недопущення поширення COVID-19» від 12.03.2020 № 126-1-10) засідання V Круглого столу на тему «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір» на кафедрі цивільного права та процесу в Навчально-науковому інституті права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» 22 травня 2020 року відбуватиметься в режимі онлайн за допомогою засобів відеоконференційного зв’язку з використанням платформи Microsoft Teams.

Запити на участь у Круглому столі та матеріали доповідей потрібно надсилати до 21 травня 2020 року на е-пошту tspp.dept@lpnu.ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні

Приєднані файлиРозмір