Ви переглядаєте архівну версію офіційного сайту НУЛП (2005-2020р.р.). Актуальна версія: https://lpnu.ua

Відгуки студентів, викладачів, випускників

Роман Лепак

директор департаменту ПАТ «КРЕДОБАНК», кандидат економічних наук, випускник кафедри фінансів НУ «ЛП» 2000 року

Вплив кафедри фінансів на формування мене як професіонала у сфері фінансів та банківської справи важко переоцінити.

Як рідне місто чи село часто називають «малою батьківщиною»,  так і кафедра фінансів є для мене «малою альма-матер». Коли згадуєш роки навчання у «Львівській політехніці», то найчастіше на думку приходять цікаві лекції, жваві дискусії на практичних заняттях, спілкування з викладачами саме в аудиторіях та кабінетах рідної кафедри фінансів.Чи не найбільша заслуга у цьому викладачів кафедри, бо саме від них, їх високого рівня кваліфікації та педагогічних талантів залежить чи зрозуміє студент не лише теорію, але й саму суть фінансів, структуру та логіку фінансового механізму. Більшість з своїх викладачів з теплотою та повагою згадуєш навіть через роки, а зустрічаючи у стінах університету чи на науковому заході – щиро радієш як хорошому другу.Вплив кафедри на формування мене як професіонала у сфері фінансів та банківської справи важко переоцінити. Почавши працювати одразу після закінчення університету та пройшовши по кар’єрним сходинка від спеціаліста до директора департаменту одного із провідних банків зі європейським капіталом, я постійно користувався як отриманим під час навчання багажем знань, так і сформованими навичками наукового пошуку, перевірки гіпотез, постійного професійного розвитку.Окремо хочу відзначити той великий вплив на формування мого економічного світогляду, який мав професор Алєксєєв. Незважаючи на високу зайнятість як завідувача кафедри, Ігор Валентинович завжди знаходив час для своїх студентів, для вдумливої та глибокої розмови про фінанси. Саме під впливом професора Алєксєва була написана перша наукова стаття у збірник студентських робіт, взято участь у першій конференції, прийнято рішення про вступ до аспірантури. Саме під його науковим керівництвом я працював над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук, яку успішно захистив.Переконаний, що для абітурієнтів, які прагнуть працювати в банках, страхових та фінансових компаніях, казначейській службі та вступають цього року в університет, кафедра фінансів та її викладачі допоможуть сформуватись як професіоналам, обрати найбільш близьку спеціалізацію та почати будувати кар’єрну стежку вже на старших курсах навчання.

 

 

 

Лучко Галина Йосипівна

к.е.н., асистент кафедри технологій управління ННІ АПО Національного університету «Львівська політехніка», заступник зав. кафедри ТУ з навчально-методичної роботи.

У рамках мого дисертаційного дослідження на тему «Формування і реалізація інвестиційних стратегій суб’єктами ринку похідних цінних паперів» за спеціальністю 08.00.08 – Гроші, фінанси і кредит я тісно співпрацювала з викладачами та керівництвом кафедри.

Під час здійснення наукових досліджень я тісно співпрацювала з кафедрою фінансів. Хочеться відзначити чудовий викладацький склад кафедри. Тут працює сильна команда висококваліфікованих викладачів, професіоналів своєї справи, до яких завжди можна звернутися за порадою та допомогою. Особливо мене вразила щирість та доброзичливість викладацького колективу, бажання ділитись інноваційними ідеями, досвідом. Я дуже вдячна викладачам кафедри фінансів за їх професійні рекомендації та поради! Особливу подяку хочу висловити завідувачу кафедри фінансів Алєксєєву Ігору Валентиновичу за підтримку та фахове консультування!< Бажаю кафедрі успішного розвитку, сподіваюсь на підтримку та подальшу успішну співпрацю!

 

Пістун Христина

магістр кафедри фінансів (2017 р.)

Стажування в одній із найінноваційніших компаній агропромисловості  - Lely Internatiobal N.V. (Королівство Нідерланди) - це реальність!

Завдяки знанням, які отримані за роки навчання за спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування», та підтримки викладачів, стала переможцем міжнародного конкурсу DiamondBootCamp 2016, що у свою чергу дало можливість проходити стажування в одній із найбільш інноваційних компаній в агропромисловості  - Lely Internatiobal N.V. (Королівство Нідерланди).
За період стажування в компанії зрозуміла наскільки цінними є отримані мною знання наукового і навчального характеру, за що неймовірно вдячна викладачам кафедри Фінансів.

 

Гавдьо Ростислав

магістр групи ФБм – 13 (2017 р.)

Участь у міжнародних наукових програмах кафедри фінансів Львівської політехніки – яскравий етап
в моєму студентському житті

Студентство – це без перебільшення найбільш яскравий  етап в житті кожної людини. Саме в цей період відбувається становлення особистості, формування світогляду, а також безліч інших метаморфоз, які в подальшому визначають характер і долю особи. Найголовнішим чинником, який впливає на ці процеси, є середовище, в якому формується такий індивід, тобто кафедра університету.
На даний момент я є студентом п’ятого курсу кафедри фінансів Національного університету “Львівська політехніка”. Декілька років тому переді мною постав нелегкий вибір: яку спеціальність обрати для продовження свого навчання. На щастя, результати  зовнішнього незалежного оцінювання дозволяли не обмежуватися вищими навчальними закладами у своєму рідному Львові, але і вибирати університет з-поміж багатьох установ по всій Україні. Проте я вибрав кафедру фінансів Львівської Політехніки і провчившись тут п’ять років, можу із впевненістю сказати, що це було правильне рішення. І на це є декілька причин.
По-перше, це рівень знань, які дають викладачі кафедри фінансів. Багато з них, окрім теоретичної діяльності мають практичні навички у податковій, банківській чи страховій сферах і охоче діляться своїми знаннями на парах із студентами. Це дійсно цікаво, а тому процес навчання проходить максимально швидко й ефективно. Вміння зацікавити своїм предметом – це величезний дар, яким володіють не всі викладачі, проте на моїй кафедрі таких людей багато.
По-друге, це позитивне ставлення до студентів. Мені найбільше імпонує те, що викладачі кафедри фінансів Львівської політехніки не перешкоджають прагненням молодих людей реалізовувати свої плани, які не пов’язані із навчанням. На підтвердження своїх слів можу сказати, що саме завдяки такій політиці відносно студентів мені вдалося взяти участь в програмі Work and Travel USA два роки тому, а результати цієї сесії не позначилися негативно на моїй успішності.
По-третє, це міжнародні наукові програми. Львівська політехніка володіє широким спектром наукових зв’язків з університетами Польщі, Німеччини, Франції, Латвії, Естонії. Завдяки цій співпраці українські студенти мають змогу водночас здобувати два дипломи, а це просто надзвичайна перевага університету в конкурентній сфері освіти. Зокрема кафедра фінансів тісно співпрацює із Гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташиця   (пол. Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica) , і завдяки цьому охочі студенти нашого факультету здобувають ще й польський диплом під час навчання на магістратурі. Зі свого досвіду можу сказати, що такі програми формують позитивний імідж кафедри, а той факт, що іноземні виші запрошують українських викладачів говорить про те, що їхній науковий потенціал визнають не лише в нашій державі, а й за її межами. Більше того, після хороших базових знань, які я здобув під час чотирьох років навчання на кафедрі фінансів Львівської політехніки, усі мої труднощі під час навчання у Польщі зводилися лише до того, щоб опанувати іноземну мову на належному рівні.
По-четверте, це зрештою самі студенти Львівської політехніки. У такому середовищі виховують лідерів. Приємно визнавати той факт, що саме в Політехніці я познайомився з багатьма різносторонніми людьми. Під час спілкування з ними я відкрив для себе безліч нової інформації, передусім у фінансовій сфері, яку в майбутньому можна використати для досягнення своїх цілей.
Таким чином за роки навчання в Львівській політехніці мені вдалося здобути нові знання у фінансовій галузі, а саме я вивчив принципи побудови податкової та бюджетної систем, навчився аналізувати фінансову звітність підприємств, банків і страхових компаній, а також поглибив свої аналітичні здібності при оцінюванні фінансових ризиків різного типу установ. Окрім цього, вдалося покращити свої лексичні та граматичні навички під час вивчення англійської і польської мов, завдяки участі  у вищезазначених програмах, а тому вважаю, що мій період навчання на кафедрі фінансів був доволі продуктивним, а здобуті навички слугуватимуть важливою конкурентною перевагою під час прийому на бажану роботу. Важливо теж відмітити, що такі можливості надаються кожному, хто бажає вчитися чомусь новому, а викладачі завжди заохочуватимуть такі починання серед їхніх студентів.

 

Федорів Василь

магістр групи ФБМ-13

Чому фінанси……? Цей вибір спеціальності став доленосним, але спочатку не був для мене очевидним …

На дворі 2017 рік, а це означає що я вже 5 років студент Львівської Політехніки кафедри фінансів. Чому фінанси? Цей вибір не був для мене очевидним до останнього моменту подачі документів. Я чітко бачив себе в економічній сфері, але не до кінця розумів різниці між великою кількістю економічних напрямків, які пропонувала Львівська Політехніка. В мене був достатньо високий рейтинг, необхідний для вступу (якщо трохи похвалитись, я був першим серед першокурсників ІНЕМу) тому вибирати я міг і мав з чого. Чесно кажучи цей вибір не був до кінця свідомий, але зараз, коли минуло достатньо багато часу, я з впевненістю можу сказати що він був правильний.

    Викладачі рідної кафедри допомогли мені отримати глибокі теоретичні знання і що найбільше важливо практичні навички з базових дисциплін, що дозволять знайти себе на ринку праці. Кожен викладач тут професіонал не тільки своєї вузької спеціалізації, а крім того має глибокі знання у всіх сферах фінансових наук. Тому ти не задумуючись можеш звертатись з будь-якого питання зі сфери фінансів до будь-якого викладача  і не залишишся без обґрунтованої відповіді. Я дуже ціную те, що до студентів на кафедрі фінансів викладачі відносяться з повагою, цінують індивідуальність і думку кожного, а магістрів вважають практично колегами з якими можна подискутувати на різні теми.  Практично кожен викладач тут викладається на 100 % і дає рівень знань кращих європейських університетів.  Це я побачив на власному досвіді, адже магістерський рівень я також здобуваю з  Гірничо-Металургійній Академії  в Кракові, яка вважається одним з кращих технічних вузів Європи.
    Тобто, кафедра фінансів проводить інтенсивну міжнародну співпрацю, зокрема співпрацюючи з Польщею за програмою подвійних дипломів, яка дозволила в 2016 р. одиннадцятьом студентам нашої кафедри (зі мною включно) отримувати освіту за кордоном. На перший погляд, здавалось, що навчання в Польщі буде складним, але відкинувши мовний фактор, можна із сміливістю сказати, що отримані  базові знання в політехніці допомогли успішно закінчити перший навчальний рік. Українська сторона зробила все від неї залежне, щоб ми себе комфортно почували в іноземному вузі, а польські викладачі сприймали нас, як професіоналів своєї справи з високим рівнем підготовки.   Крім навчання ця програма дозволила набратися неоціненного досвіду, познайомитись з новими цікавими людьми, надала можливість без проблем та високих затрат подорожувати по країнах Європи і просто гарно провести час.  

 

Оновлено 6 years 10 міс тому