Напрями підготовки, конкурсні предмети та спеціальності Інституту будівництва та інженерії довкілля

Спеціальності ОР бакалавра

Спеціалізації  (освітні програми)

Перелік конкурсних предметів

(вступних іспитів,

творчих конкурсів)

Мінімальні кількості балів для допуску до участі у конкурсі

192, Будівництво та цивільна інженерія

Будівництво та цивільна інженерія

3. Іноземна мова

194, Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології

Гідротехнічне будівництво,

водна інженерія та водні технології

3. Географія

261, Пожежна безпека

Пожежна безпека

3. Біологія

100

Для широкого охоплення абітурієнтів розроблені можливості навчання на небюджетній формі навчання з іншими конкурсними предметами в сертифікатах ЗНО, а для випусників коледжів передбачене навчання за скороченим до трьох років терміном навчання.

Студенти інституту мають можливість   продовжити навчання на магістерському рівні за освітніми програмами «Будівництво та цивільна інженерія (освітньо- наукова програма)» (термін навчання – 2 роки), «Промислове і цивільне будівництво», «Міське будівництво та господарство», «Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів», «Автомобільні дороги і аеродроми», «Мости і транспортні тунелі», «Теплогазопостачання і вентиляція», «Водопостачання та водовідведення» спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія, а також за спеціальностями «Пожежна безпека» та «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Для вступу складаються: фаховий іспит; іноземна мова(ЗНО). Бакалаври неспоріднених спеціальностей проходять додаткову співбесіду. При інституті діє також аспірантура та докторантура.

З детальними правилами прийому можна ознайомитися на сторінці приймальної комісії https://lpnu.ua/enrolment/

Оновлено 3 years 5 міс тому