Історія коледжу

У далекому передвоєнному 1940 році у Львові був заснований технікум житлово-комунального будівництва, який зараз має статус техніко-економічного коледжу. У 2006 році тому він увійшов до складу Національного університету «Львівська політехніка» як окремий структурний підрозділ.

Етапним для навчального закладу став 1982 рік, коли тодішній технікум житлово-комунального будівництва перебрався у новозбудований сучасний навчальний корпус на вулиці Пасічній. Це дозволило докорінно зміцнити його навчально-технічну базу, відкрити низку нових спеціальностей, що суттєво позначилося на якості знань його випускників. Чимало з них зараз очолюють великі підприємства у західному регіоні (газові та теплотехнічні компанії, будівельні організації, судові та правоохоронні органи, фінансові установи).

Поштовхом до якісних змін у підготовці кваліфікованих фахівців-комунальників послужило приєднання коледжу до Львівської політехніки. Входження дозволило суттєво вдосконалити освітній процес, котрий набув за останні роки практично-прикладного спрямування, що особливо актуально за умов значного дефіциту фахівців цього профілю в Україні. Це дозволяє Львівському техніко-економічному коледжу займати чільні позиції серед аналогічних навчальних закладів в Україні.

Оновлено 4 years 9 міс тому