Ключові документи та корисні матеріали для підготовки проектів з кредитної мобільності Еразмус+ та їх реалізації

1. Зразок аплікаційної форми для проекту з кредитної мобільності Еразмус+ (з попереднього конкурсу)
  2. Міжінституційна угода (англ.мовою)
  3. Міжінституційна Угода (Еразмус+ Credit Mobility) переклад укр.мовою
  4. Угода про навчання (англ. мовою)
  5. Угода про навчання (Еразмус+КА1. Credit Mobility) переклад укр.мовою
  6. Угода про викладання (англ. мовою)
  7. Угода про стажування (англ.мовою)
  8. Угода про стажування (Еразмус+КА1. Credit Mobility) переклад укр.мовою
  9. Кредитна мобільність для вищих навчальних закладів: що потрібно знати і робити і що не потрібно (рекомендації під час підготовки та впровадження проекту з кредитної мобільності)
  10. Міжнародна кредитна мобільність: часті запитання від закладів вищої освіти
  11. Рекомендації для експертів щодо критеріїв оцінювання якості проектних заявок Еразмус+ (2017 р.)
  12. Практичні роз’яснення щодо документів та зразки Угод для здіснення кредитної мобільності
  13. Рекомендації щодо підготовки Міжінституційної угоди
  14. Рекомендації щодо підготовки Угоди на навчання
  15. Правила візуалізації Програми Еразмус+