Львівська політехніка ввійшла до топ-100 вишів країн Європи і Центральної Азії, що розвиваються

23 жовтня 2015, 17:32
За матеріалами сайту «Європейська правда»

Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут» увійшли до топ-50 вишів 20 країн Європи і Центральної Азії, що розвиваються. Українські ВНЗ мають 39-те і 48-ме місця відповідно. Національний університет «Львівська політехніка» посів 96-ту сходинку рейтингу.

Рейтинг складено британською компанією Quacquarelli Symonds. На першому місці – Московський державний університет імені Ломоносова.

Слід зазначити, що до переліку зі 100 вищих навчальних закладів потрапили ще кілька українських вишів: Харківський національний університет імені Каразіна (55), Сумський державний університет (89), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (93) та Донецький національний університет (98).

Усього були проаналізовані дані 500 ВНЗ. Загальний бал обчислювали так: на 30% він складається з оцінки наукової репутації закладу, 20% – репутації серед роботодавців, 15% – співвідношення професорсько-викладацького складу, 10% – співвідношення робіт, написаних на кожному факультеті, 10% – індексу цитованості в мережі, 5% – наукових знань викладацького складу, 5% – цитованості праць і по 2,5% – кількості іноземних факультетів та студентів.

Повний рейтинг – на сайті Top Universities in Europe