Найталановитіші молоді вчені Львівської політехніки нагороджені преміями Верховної Ради України

17 вересня 2015, 11:08
За матеріалами сайту «Львівські новини»

Верховна Рада України 15 вересня 2015 року прийняла Постанову «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2014 рік».

Преміями відзначено три роботи львівських вчених. Зокрема, за роботу «Перетворювачі на основі мікро- i наноструктур кремнію для сенсорних пристроїв та вимірювальних систем» відзначено одразу чотирьох вчених Національного університету «Львівська політехніка»: кандидатів технічних наук Степана Нічкала та Юрія Когута, а також молодших наукових співробітників Андрія Вуйцика та Романа Корецького.

Окрім того, Верховна Рада призначила дві іменні стипендії для молодих науковців Львівської політехніки: кандидата економічних наук, доцента Ольги Пирог та доктора технічних наук Сергія Щербовських.