Представники Львівської політехніки – переможці обласної Універсіади – 2015 з армрестлінгу

1 грудня 2015, 11:42
Комітет з фізичного виховання та спорту МОН

Минулого тижня студенти та аспіранти вищих навчальних закладів Львівщини змагалися у рукоборстві в межах Універсіади Львівщини – 2015 з армрестлінгу, організованої Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із Львівським обласним осередком Студентської спортивної спілки України.

Триденні змагання відбувались у Спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка. У змаганнях взяли участь 110 студентів з 11 вищих навчальних закладів. Відповідно до положення про змагання студенти визначали кращих на лівій та на правій руці.

За підсумками змагань місця між вищими навчальними закладами розподілилися так:

1. Національний університет «Львівська політехніка» – 915 очок;
  2. Львівський національний університет імені І. Франка – 779 очок;
  3. Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького –731 очок;
  4. Львівський національний аграрний університет – 629 очок;
  5. Українська академія друкарства – 596 очок;
  6. Національний лісотехнічний університет України – 590 очок;
  7. Національна академія сухопутних військ – 569 очок;
  8. Львівський інститут Університету банківської справи НБУ – 349 очок;
  9. Дрогобицький державний педагогічний університет імені І. Франка – 310 очок;
  10. Львівський державний університет внутрішніх справ – 156 очок;
  11. Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – 75 очок.

Усі переможці та призери змагань відзначені грамотами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.