П’ятикурсники ІКНІ Львівської політехніки два тижні навчалися в університеті Ліннея у Швеції

23 листопада 2015, 13:11
Кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки

Упродовж двох тижнів студенти п’яти українських університетів, серед яких були й представники Національного університету «Львівська політехніка», відвідували заняття в університеті Ліннея у Швеції.

Це навчання є лише частиною більшого курсу, призначеного розвивати компетенції у студентів ІТ-напряму для створення інноваційних проектів. Лекції та практичні заняття проводили провідні науковці трьох європейських університетів.

Від Львівської політехніки участь у проекті брала команда студентів V курсу Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій (кафедра програмного забезпечення), до складу якої входили Антон Чуйко, Василь Мосіюк, Євген Шокур, Роман Гавран та Сергій Вараниця, під керівництвом доцента П.В. Сердюка.