Студентка Львівської політехніки здобула друге місце на Всеукраїнському конкурсі «Логістика майбутнього»

30 жовтня 2015, 14:59
Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки

26 жовтня 2015 року відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Логістика майбутнього. Моя модель 5PL-провайдера в Україні», в рамках якого студенти вищих навчальних закладів запропонували на розгляд журі свої концепції розвитку логістичного бізнесу в країні.

Серед переможців – студентка Національного університету «Львівська політехніка» Анна Карпович (V курс, спеціальність «Логістика», кафедра маркетингу і логістики), яка посіла почесне друге місце. За це вона отримає грошову винагороду 5000 гривень, а також спецприз від логістичної компанії «ЗАММЛЕР-Україна», яка запрошує Анну на співбесіду для подальшого працевлаштування.

Науковий керівник від кафедри – к.е.н., доц. Чорнописька Наталія Вікторівна.

Кафедра маркетингу і логістики щиро вітає Анну і бажає подальших наукових здобутків та професійних досягнень!