Студенти автомобільно-дорожнього коледжу Львівської політехніки здійснили екскурсію на гору Маківку

9 жовтня 2015, 11:12
Автомобільно-дорожній коледж Львівської політехніки

7 жовтня 2015 року 46 студентів старостату і студентського самоврядування автомобільно-дорожнього коледжу Національного університету «Львівська політехніка» разом зі своїми наставниками – О.Я. Чучман, А.І. Бешлеєм, Р.Я. Різником – за кошти студентського профкому здійснили чудову екскурсію на гору Маківку (Сколівський район Львівської області) – Мекку українського січового стрілецтва.

Впродовж усього шляху цікаву і змістовну екскурсію проводив студентам викладач історії В.П. Лаба. Він розповів присутнім історію сіл Львівщини, які вони минали, цікаві факти з життя Галичини.

Лісовою звивистою стежкою понад годину піднімалися вгору, але у дружній веселій атмосфері здолали гірську вершину. Студенти піднялися на гору Маківку, поклонилися могилам січових стрільців.

Потім усі присутні у великому родинному колі гостилися канапками, ковбасками, збирали гриби, робили фото на пам’ять. Втомлені, але задоволені поверталися додому.

Така екскурсія стала хорошим прикладом єднання української молоді навколо національних святинь.