У Львівській політехніці працювало журі конкурсу «Найкраща книга ХХІІ Форуму видавців»

9 вересня 2015, 16:35
Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

8 вересня в актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» була надзвичайно велика концентрація знань, інтелекту і людської мудрості. Тут розпочало свою роботу журі ХХІІ Форуму видавців.

На стендах виставлені книги – номінанти на перемогу в конкурсі «Найкраща книга ХХІІ Форуму видавців». Усього презентовано 467 найменувань літератури. Йдеться про дитячу, художню, довідкову, історичну та наукову літературу. Цього року з’явилися нові номінації «Андрей Шептицький» і «Війна».

У складі журі є й представники Львівські політехніки. Це, зокрема, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Ірина Ключковська, директор Науково-технічної бібліотеки університету Олександр Шишка, доцент Богдан Моркляник.

Серед номінантів, представлених видавництвом Львівської політехніки в конкурсі на кращу книгу ХХІІ Форуму видавців, – видання Андрія Содомори «Батькова рука: земна і духовна нива отця Олександра Содомори», Юрія Рашкевича «Болонський процес та нова парадигма вищої освіти», Бориса Козловського «Дунаїв не забув, що містом колись був...», Зиновія Тіменика «Ідеї філософії релігії у контексті української духовної культури: 30-ті роки 19 століття – 80-ті роки 20 століття», Оксани Микитюк «Культура мовлення: особливості, завдання, цікавинки», Олександра Шишки «Львівська політехніка на фотографіях. Частина 1 (1844 – 1990), Ірини Фаріон «Суспільний статус староукраїнської (руської) мови у 14–17 століттях: мовна свідомість, мовна дійсність, мовна перспектива», Корнилія Третяка «Сучасна геодинаміка та геофізичні поля Карпат і суміжних територій», Станіслава Воронова та групи авторів «Токсикологія продуктів харчування».

Результати роботи журі буде оприлюднено 10 вересня під час урочистого відкриття ХХІІ Форуму видавців.