У рейтингу відкритості веб-сайтів вишів України Львівська політехніка посіла восьме місце

15 грудня 2015, 17:04
За матеріалами сайту Інституту розвитку регіональної преси

8 грудня 2015 року Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості 101 веб-сайту вищих навчальних закладів України. Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України та про навчання в них.

У ході моніторингу експерти перевірили, чи оприлюднено на офіційних веб-сайтах ВНЗ України такі відомості:

• про факультети, інститути та інші структурні підрозділи, які надають освітні послуги іноземним громадянам;
  • умови прийому на навчання до ВНЗ, зокрема іноземних громадян та осіб без громадянства;
  • загальна інформація про навчальний процес для іноземних студентів;
  • інформація про програми та курси, які викладають іноземними мовами;
  • інформація про перебування іноземних громадян в Україні та інша важлива інформація, необхідна для іноземних студентів, зокрема чи ця інформація викладена іноземними мовами.

У підсумку перше місце посів Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» із показником 63,87%, друге – Маріупольський державний університет (61,72%), третє – Одеська державна академія технічного регулювання та якості (60,82%).

Національний університет «Львівська політехніка» зайняв восьму сходинку рейтингу з результатом 55,36%.

Середній показник інформаційної відкритості веб-сайтів вищих навчальних закладів України, щодо яких проводили моніторинг у 2015 році, становить 38,97%.