У Технологічному коледжі Львівської політехніки відбулися ювілейні XX «Козацькі забави 2015»

20 жовтня 2015, 13:21
Технологічний коледж Львівської політехніки

13 жовтня 2015 року в актовій залі Відокремленого структурного підрозділу Технологічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулися ювілейні XX «Козацькі забави 2015».

Розпочалася урочиста частина заходу хвилиною мовчання за всіма загиблими героями України.

Ветеран Української повстанської армії, колишній політв’язень Петро Сталевий та студентські курінні отамани внесли державний прапор України. Гімн України урочисто виконали гості свята – військовий духовий оркестр Національної гвардії України, диригент Роман Вовк.

На початку свята всіх присутніх привітав директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Іван Костюк. Зі словами благословення звернувся військовий капелан о. Андрій.

На свято завітали шановні гості: доктор технічних наук, професор Василь Михайлович Когут, кандидат технічних наук, доцент Юрій Тарасович Жмур, командир роти та його побратим із 80-ї десантно-штурмової окремої аеромобільної бригади (А0284) м. Львова. З особливим захопленням студенти вітали військовослужбовців військової частини 4114 Національної гвардії України.

Продовжуючи славні традиції та звичаї козаків, на святі проводили конкурси виконання патріотичної та української народної пісень і козацької страви, а також змагання:

• метання чобота;
  • підняття діжки;
  • поїдання вареників;
  • бій на колоді;
  • перетягування линви.

Усіх частували смачним кулішем.