У Технологічному коледжі Львівської політехніки відбувся Тиждень туризму «Сусіди України»

7 жовтня 2015, 11:22
Технологічний коледж Львівської політехніки

З 25 вересня до 1 жовтня 2015 року в Технологічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбувався Тиждень туризму під гаслом «Сусіди України».

Упродовж тижня було проведено низку заходів.

• 25–27 вересня – традиційне сходження викладачів та студентів коледжу на найвищу вершину України Говерлу. Організатор заходу – викладач коледжу В.В. Леськів.
  • 26–27 вересня – рафтинг по річці Тиса (Закарпатська обл.) для студентів III курсу. Організатор заходу – викладач коледжу І.І. Болкун.
  • 28 вересня – конкурс газет «Туристичне намисто Європи» серед студентів І–ІІІ курсів. Найкращою визнано газету групи ТОМ-12.
  • 28 вересня – вікторина «Мандруємо разом» серед студентів та викладачів коледжу. Переможцями вікторини стали:
    • Іван Васильович Костюк – директор коледжу;
    • Іван Гридовий – студент групи ПСМ-11.
  • 29 вересня – КВК:
    • I місце посіла команда групи ТОМ-22 «Угорські перці»;
    • II місце здобула команда групи ТОМ-32 «Польські кобєти»;
    • III місце посіла команда групи ТОМ-31 «Словако’people»;
    • У конкурсі капітанів перемогла команда ТОМ-22 «Угорські перці».
  • 30 вересня – створення відеопрезентацій:
    • у номінації «Види туризму» перемогла Ольга Пірка – студентка групи ТОМ-22;
    • у номінації «Створення туру та калькуляція» перемогу завоювала Анастасія Царик – студентка групи ТОМ-31;
    • у номінації «Туристичне країнознавство» перемогу отримала Лідія Томашівська – студентка групи ТОМ-42.
  • 1 жовтня – квест «Гостям раді ми завжди» для студентів ІІ курсу. Переможцем стала команда «Угорські перці» ТОМ-22.