В Інституті підприємництва та перспективних технологій відбулася посвята студентів-першокурсників

3 листопада 2015, 10:48
ІППТ Львівської політехніки

28 жовтня 2015 року в Інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбулася посвята студентів першого курсу.

Першокурсників привітала зі святом Колегія студентів інституту. Посвяту відвідав сам Джеймс Бонд зі своєю супутницею. Таємний агент поділився зі студентами історіями свого студентського життя і дав декілька настановчих порад. Куратор молодших спеціалістів Марта Гриньків і студентки ІІІ курсу Юлія Ковальчук та Юлія Мельницька прикрасили вечір чудовими піснями.

У посвяті взяла також участь дирекція інституту, яка щиро привітала студентів з їхнім святом і вручила їм залікові книжки та студентські квитки.

На свято була запрошена команда КВН «Вар’яти з деканату», учасники якої показали чудові мініатюри та провели багато цікавих конкурсів.