В Університеті пройшла регіональна нарада-семінар із питань організації і проведення вступної кампанії 2016 року

26 листопада 2015, 17:27
Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Днями в Національному університеті «Львівська політехніка» була проведена регіональна нарада-семінар для проректорів, заступників директорів, відповідальних секретарів приймальних комісій вищих навчальних закладів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Волинської, Хмельницької та Тернопільської областей. Її тема – організація і проведення прийому вступників у 2016 році.

Учасників наради привітав ректор Львівської політехніки, голова Ради ректорів Львівщини професор Юрій Бобало. Участь у ній взяли заступник директора департаменту вищої освіти, начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи Міністерства освіти і науки України Микола Фоменко, головний державний інспектор управління контролю за діяльністю ВНЗ Державної інспекції навчальних закладів Валентина Проценко, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, керівник відділу реєстру державного підприємства «Інфоресурс» Віктор Анохін та головний спеціаліст нормативного забезпечення вищої освіти Міністерства освіти і науки України Дмитро Кумков.

Вступним словом нараду-семінар відкрив Микола Фоменко. Він, зокрема, підбив підсумки вступної кампанії 2015 року і повідомив про зміни в умовах прийому абітурієнтів на наступний рік. Промовець надав перелік нових документів, що стосуються наступної вступної кампанії, розповів про нові ступені освітньо-кваліфікаційних рівнів освіти і новий перелік галузей та спеціальностей. Він також повідомив про конкурсні предмети, нову модель державного замовлення, наступний розклад вступної кампанії, пільги, торкнувся питання подання заяв на вступ в електронній формі тощо.

Про основні проблеми, які виникають під час вступної кампанії, розповіла головний державний інспектор управління контролю за діяльністю ВНЗ Державної інспекції навчальних закладів Валентина Проценко, а питання ЗНО розкрила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

У регіональній нараді-семінарі взяв участь перший проректор Львівської політехніки професор Володимир Павлиш.