Викладачі Львівської політехніки успішно пройшли стажування за грантом Британської Ради

1 жовтня 2015, 16:43
Катерина Дзюбіна, кафедра ЗМД Львівської політехніки

Представники Національного університету «Львівська політехніка» пройшли стажування за грантом Британської Ради. У навчанні взяли участь викладачі з провідних ВНЗ України.

Національний університет «Львівська політехніка» представляли:

• Наталія Чухрай (проректор з наукової роботи, д.е.н., проф.);
  • Ігор Олексів ( начальник Міжнародного центру освіти, д.е.н., проф.);
  • Назарій Подольчак (завідувач кафедри АФМ, д.е.н., проф. );
  • Катерина Дзюбіна (заступник завідувача каф. ЗМД з міжнародної співпраці, ст. викл.);
  • Вікторія Харчук (заступник завідувача каф. ММП з міжнародних зв’язків, к.е.н., доц.).

Тренінг було присвячено сучасним технологіям викладання фахових дисциплін англійською мовою у вищих навчальних закладах (English Excellence. English as the Medium of instructions). Для проведення навчання Британської Радою було запрошено одного з найдосвідченіших тренерів Ніколаса Манбі (дипломованого фахівця RSA Dip., Кембридж). Під час навчання особливу увагу було акцентовано на:

• сучасних підходах викладання фахових дисциплін англійською мовою (на основі EMI – курсу Британської Ради);
  • особливостях формування ефективних комунікацій серед студентів з різних країн;
  • ораторському мистецтві лектора під час викладання іноземною мовою;
  • техніках використання дискурс-маркерів та різних типів питань тощо.

Після завершення тренінгу викладачі розробили й успішно провели публічні лекції перед експертним журі та отримали сертифікати. За результатами стажування на 2015–2016 н.р. учасниками тренінгу заплановано впровадження отриманих знань та навичок у навчально-науковий процес з метою вдосконалення технологій викладання фахових дисциплін англійською мовою.

Учасники стажування висловлюють подяку Британській Раді за можливості, а також проректору з наукової роботи Львівської політехніки Наталії Чухрай за сприяння в організації проходження стажування.