Директор Центру професійно-кар’єрної орієнтації провів екскурсію для учнів авторської школи «Тривіта»

17 листопада 2016, 12:08
ІННЦПКО Львівської політехніки

Днями майбутні випускники авторської школи «Тривіта» побували на екскурсії у Національному університеті «Львівська політехніка», яку провів директор Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Олександр Захар’яш.

Незабутні враження справила перлина головного корпусу – Актова зала. Особливе захоплення викликала можливість посидіти на місцях, де зазвичай сідають ректор, професори.

Діти ознайомилися з навчальним оснащенням лабораторій Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, поспілкувалися з викладачами. Окремий інтерес викликали навчальні матеріали інституту, які можна було переглянути через віртуальне навчальне середовище Львівської політехніки.

Екскурсія коридорами Університету викликала у дітей багато приємних емоцій та вражень. А наприкінці вони прогулялися містком Тульє.