Коломийський політехнічний коледж одержав «Ніку» за найкращий в області стан фізичного виховання та спорту

27 грудня 2016, 10:56
Коломийський політехнічний коледж Львівської політехніки

22 грудня 2016 року в приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації разом із урочистостями з нагоди 15-ої річниці з дня утворення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України відбулося підбиття підсумків спортивної роботи навчальних закладів області у 2015–2016 навчальному році.

Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» отримав нагороду – «Богиню перемоги Ніку» – за перемогу в обласному огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах І–ІІ рівнів акредитації, а директора коледжу, Василя Степановича Білейчука, нагородили почесною грамотою за високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток студентського спорту на Прикарпатті.