Команда студентів Львівської політехніки – срібний призер обласної Універсіади 2016 року з боксу

4 травня 2016, 10:35
За матеріалами сайту Комітету з фізичного виховання та спорту

Цьогорічні змагання з боксу за програмою «Універсіади Львівщини – 2016» серед студентів та аспірантів університетів та академій Львівщини проходили в оновленому залі Палаці спорту Національного університету «Львівська політехніка».

Упродовж трьох днів за звання студентського чемпіона Львівщини змагались представники 8 вищих навчальних закладів, зокрема команди Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського державного університету фізичної культури, Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. На ринг виходили боксери у 10 вагових категоріях.

За підсумками напруженого протистояння трійка лідерів у загальнокомандному заліку виглядає так:

• I місце – Львівський державний університет фізичної культури – 753 очки;
  • II місце – Національний університет «Львівська політехніка» – 738 очок;
  • ІІІ місце – Львівський національний університет ім. Івана Франка – 576 очок.