Команду ІНПП нагороджено Дипломом ІІ ступеня за перемогу в Міжнародному правничому конкурсі імені Корецького

27 грудня 2016, 15:21
Організатори заходу

Європейський університет вчергове приймав Міжнародний правничий конкурс імені В.М. Корецького, метою якого є підвищення рівня правових знань студентської молоді, зокрема у сфері європейського права з прав людини. Конкурс проходить у вигляді моделювання судового засідання Європейського суду з прав людини.

Цьогоріч до Києва приїхало 8 команд, що були кращими в першому, заочному, турі. У вісімку кращих увійшли команди Національного університету «Львівська політехніка», Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Київського державного коледжу туризму і готельного господарства, Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, Хмельницького університету управління та права, Львівського національного університету імені Івана Франка, Університету державної фіскальної служби України.

Протягом двох днів у навчальному залі судових засідань Європейського університету команди змагалися в майстерності аргументацій та промов, ділилися досвідом.

Найкращою цього року, на думку журі, стала команда Університету державної фіскальної служби України. Команду Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» нагороджено Дипломом другого ступеня.