Львівська політехніка – восьма у рейтингу щодо попиту роботодавців на випускників університетів

25 листопада 2016, 16:59
За матеріалами агенції «Гал-інфо»

Троє із п’яти роботодавців звертають увагу на диплом, якщо мають справу зі спеціалістом початкового рівня. Найбільш авторитетні, на їхню думку, рейтингові національні ВНЗ. А ось приватні навчальні заклади не викликають довіри у представників українських компаній. Такі результати дослідження Міжнародного кадрового порталу hh.ua.

За даними опитування роботодавців, найбільш авторитетними є рейтингові національні ВНЗ, такі як КНУ ім. Тараса Шевченка, Києво-Могилянська академія або КПІ. Понад третина опитаних гідно оцінять диплом будь-якого державного українського ВНЗ. А ось приватні навчальні заклади не викликають довіри у представників українських компаній. Лише один зі ста роботодавців візьме до уваги такий «диплом». Не можна сказати, що сильно посприяє працевлаштуванню диплом закордонного ВНЗ. Лише у шести зі ста компаній першочергово візьмуть на роботу пошукача, який отримав освіту закордоном.

Більше за все роботодавці хотіли б бачити у своїй компанії випускників КНУ ім. Тараса Шевченка, КПІ, Києво-Могилянської академії, КНЕУ і Харківського політеху. Також до ТОП-10 ВНЗ увійшли Національний авіаційний університет, ЛНУ ім. Івана Франка, Львівська політехніка, ХНУ ім. В. Каразіна і Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого в Харкові.

Назва ВНЗ

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка 38%
НТУУ «Київський політехнічний інститут» 32%
Національний університет «Києво-Могилянська академія» 23%
Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана 17%
НТУ «Харківський політехнічний інститут» 15%
Національний авіаційний університет (Київ) 9%
Львівський національний університет ім. Івана Франка 9%
Національний університет «Львівська політехніка» 8%
Харківський національний університет ім. В. Каразіна 6%
Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого (Харків) 6%
Київський національний торговельно-економічний університет 5%
Одеський національний університет ім. І. Мечникова 5%
Національний університет біоресурсів і природокористування України 4%
Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова 3%
Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара 1%
Інше 18%

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в жовтні 2016 року. В опитуванні взяли участь 235 представників компаній із різних регіонів України.