Львівські політехніки – серед переможців конкурсу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України»

28 грудня 2016, 12:47
Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки

Всеукраїнська бухгалтерська газета «Все про бухгалтерський облік» організувала Всеукраїнський конкурс на кращу письмову роботу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України».

Серед переможців конкурсу – представники Національного університету «Львівська політехніка»:

• магістрантка Діана Мигальницька з роботою на тему «На які цілі підприємства можуть використовувати нерозподілений прибуток. Як відображати фінансову допомогу від засновників» (керівник – ас. Оліховський Володимир Ярославович);
  • студент групи ОА-43 Світлана Чудійович із роботою на тему «Проводимо бухгалтерські тренінги (курси) онлайн: як обліковувати витрати і надходження оплат» (керівник – к.е.н., ст. викл. Лемішовська Олеся Степанівна).

Кафедра обліку та аналізу вітає переможців та їхніх керівників й бажає їм подальших наукових звершень!