На базі коледжу «Інфокомунікації» відбувся круглий стіл «Роль ІКТ для підготовки фахівців з різних професій»

29 листопада 2016, 10:18
Коледж «Інфокомунікації» Львівської політехніки

25 листопада 2016 року на базі коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка» відбулося засідання круглого столу на тему «Роль ІКТ для підготовки фахівців з різних професій. Використання інноваційних педагогічних технологій у сучасній професійній освіті». Ініціаторами та організаторами проведення заходу були Навчально-методичний центр ПТО у Львівській області, Львівський Навчально-тренувальний центр професійної освіти Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова та Львівський коледж «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка».

З вітальним столом до учасників круглого столу звернувся директор коледжу Б.Т. Камінський.

В роботі круглого столу взяли участь М.Р. Саноцька, завідувач лабораторії інформатизації НМЦ ПТО у Львівській області; О.О. Стечкевич, доцент ЛННЦПО, к.пед.н., методист коледжу «Інфокомунікації»; Л.К. Стечкевич, викладач вищої категорії Львівского коледжу «Інфокомунікації», к.п.н.; Л.М. Куровська, викладач вищої категорії Львівського коледжу «Інфокомунікації»; Г.Б. Огоновська, викладач вищої категорії Львівського коледжу «Інфокомунікації»; а також колеги з інших навчальних закладів.