Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на виставку до 100-річчя з дня народження Бенціона Швецького

28 листопада 2016, 15:15
НТБ Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека запрошує своїх користувачів оглянути виставку «Відомі вчені Національного університету «Львівська політехніка», присвячену 100-річчю з дня народження Бенціона Йосифовича Швецького – вченого в галузі електронно-вимірювальної техніки, доктора технічних наук, професора, упродовж багатьох років – завідувача кафедр: автоматики і телемеханіки (1958/1963 рр.), електронно-обчислювальних машин (1963/1983 рр.). Вчений 20 років керував відділом електронно-вимірювального приладобудування, а прилади, розроблені колективом під його керівництвом, багато разів демонстрували на міжнародних виставках.

На виставці експоновано наукові роботи вченого, світлини зустрічей із провідними науковцями України та Львівської політехніки, робочі моменти зустрічей з працівниками науково-дослідних установ.

Виставку можна оглянути в Науково-технічній бібліотеці Університету (вул. Професорська, 1, II поверх)