Політехніки стали переможцями змагань Універсіади Львівщини 2016 з армрестлінгу

9 грудня 2016, 10:31
Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України

Змагання Універсіади Львівщини з армрестлінгу, які традиційно організовують Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Львівським обласним спортивним товариством студентів «Гарт», зібрали цьогоріч 216 студентів з 12 вищих навчальних закладів. Місцем баталій було визначено Спортивний комплекс Львівського національного університету імені Івана Франка, де і визначились кращі спортсмени у рукоборстві на лівій та на правій руці.

Найкращими у вагових категорія стали:

• 55 кг – Пушкарук Богдан (Львівський національний аграрний університет);
  • 60 кг – Хахуляк Іван (Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, на лівій) та Драгомирецький Василь (Львівський університет внутрішніх справ, на правій);
  • 65 кг – Ковальчук Назар (Національний університет «Львівська політехніка», на лівій) та Стецюк Іван (Львівський національний університет імені Івана Франка, на правій);
  • 70 кг – Бідзіля Руслан (Національний університет «Львівська політехніка»);
  • 75 кг – Дністрянський Руслан (Національний університет «Львівська політехніка»);
  • 80 кг – Гавронський Михайло (Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького);
  • 85 кг – Геблер Андрій (Національний лісотехнічний університет України);
  • 90 кг – Гайдучок Віталій (Національний лісотехнічний університет України);
  • 100 кг – Звізло Роман (Національний університет «Львівська політехніка»);
  • +100 кг – Пилипів Маркіян (Національний університет «Львівська політехніка», на лівій) та Штефуца Михайло (Національний університет «Львівська політехніка», на правій).

Загалом, за підсумками двох днів змагань, трійка призерів виглядає так:

1. Національний університет «Львівська політехніка» – 894 очки;
  2. Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького – 712 очок;
  3. Львівський національний університет ім. І. Франка – 695 очок.

Усі переможці та призери змагань відзначені дипломами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.