Політехніки взяли участь у міжнародній конференції з проблем відродження гідності людей «Золотого віку»

30 листопада 2016, 14:00
За матеріалами сайту «Католицький оглядач»

25 листопада 2016 року поблизу Старого Самбора (селище Стара Сіль) завершилась міжнародна конференція на тему «Відродження гідності людей «Золотого віку» в українському суспільстві». Цією конференцією розпочато проект «Шануй батька і матір 2016–2019» – експериментальну трирічну програму у Старосамбірському районі.

Організатори конференції – Академія Поморська у Слупську, ДПС «Витанія» (Люблін), Навчально-науковий інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка», Інститут психології Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ, Комісія УГКЦ у справах родини та інші.

Серед головних доповідачів конференції були представники Інституту права та психології Львівської політехніки:

• Лариса Малинович, старший викладач кафедри теоретичної та практичної психології;
  • Тарас Гарасимів, доктор юридичних наук, професор кафедри теорії та філософії права;
  • Маргарита Носкова, доцент кафедри педагогіки і соціального управління,
  • Вікторія Чорнописька, кандидат історичних наук, асистент кафедри теорії та філософії права.