Постійно вдосконалюватися: в Інституті будівництва та інженерії довкілля випускникам вручили дипломи

26 лютого 2016, 09:15
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

Випускники Інституту будівництва та інженерії довкілля отримали дипломи спеціалістів та магістрів.

Випускників привітали директор інституту Зіновій Бліхарський і проректор Політехніки Олег Давидчак, з рук якого випускники отримали дипломи з відзнакою. Документи про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня також вручали завідувачі кафедр. Модерувала захід декан повної вищої освіти інституту Христина Соболь.

Випускники цього дня отримали багато побажань і слушних порад, зокрема не боятися переучуватися, постійно вдосконалюватися, щоб бути хорошими фахівцями на ринку праці.

Випускниця Юлія Шпилюк подякувала викладачам і своїм однокурсникам за цікаві роки у стінах університету, за те, що навчили її бути сильною і справедливою, допомогли знайти себе в житті.