Представники Хмельницького політехнічного коледжу перемагають у різноманітних спортивних змаганнях

6 травня 2016, 10:56
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

Завершується навчальний рік, а разом із ним і останні спортивні змагання Спартакіади міста Хмельницького серед студентів вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації.

Упродовж квітня 2016 року проходили змагання серед студентів, за підсумками яких збірні команди Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» з міні-футболу та фізкультурно-спортивного багатоборства стали чемпіонами міста.

За підсумками змагань міської Спартакіади з семи видів спорту серед студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації (легкоатлетичний крос, настільний теніс, шахи, баскетбол, волейбол, міні-футбол, фізкультурно-спортивне багатоборство) Хмельницький політехнічний коледж став переможцем.

За результатами обласного огляду-конкурсу на кращий стан фізичної культури і спорту коледж укотре посів перше місце.

Адміністрація Хмельницького політехнічного коледжу вітає колектив із високими спортивними досягненнями і бажає нових перемог!