Програма IV Міжнародної науково-практичної конференції «Українська мова у світі»

7 листопада 2016, 16:20
МІОК Львівської політехніки

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Українська мова у світі», яка відбудеться 9–10 листопада 2016 року у Львівській політехніці.

Мета конференції – обговорити серед фахівців з української мови як іноземної (УМІ), які працюють як в Україні, так і за кордоном, актуальні питання методики викладання УМІ, пов’язані з:

• актуальними міграційними процесами в Україні і світі;
  • мовним законодавством України та країн компактного проживання українців;
  • особливостями викладання української мови для внутрішньо переміщених осіб;
  • особливостями викладання української мови для представників української діаспори різних хвиль та іноземців.

Програма конференції

Докладніше про IV Міжнародну науково-практичну конференцію «Українська мова у світі»