Серед переможців VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка – троє представників Університету

10 травня 2016, 09:55
За матеріалами Освітнього порталу Львівщини

Оприлюднено список переможців VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Троє з них – представники Національного університету «Львівська політехніка».

Зокрема, серед учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів диплом ІІ ступеня здобула Катерина Пашкевич із Львівської академічної гімназії при Національному університеті «Львівська політехніка».

Серед студентів вищих навчальних закладів I–II рівнів акредитації (негуманітарний профіль) диплом ІІІ ступеня одержав Віталій Дубан, що представляє Відокремлений структурний підрозділ Львівський автомобільно-дорожній коледж Національного університету «Львівська політехніка»

Також диплом ІІІ ступеня має Наталія Козак з Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки, яка виборола його серед студентів вищих навчальних закладів IІІ–IV рівнів акредитації.