Студенти зі СКІД ворожили на «халяву»: в Інституті гуманітарних та соціальних наук організували костюмовані вечорниці

28 грудня 2016, 09:45
Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»

Коли в студентів безмежна фантазія, а керівництво та викладачі кафедри ще й радо підтримують усілякі такі ініціативи, то й навчальний процес стає цікавіший. Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності ІГСН різниться з-поміж багатьох університетських якраз різноманітними студентськими заходами.

Упродовж року вони встигають провести чимало різноманітних флеш-мобів. Так цьогоріч напередодні свята Андрія представники різних курсів кафедри СКІД організовували костюмовані вечорниці з піснями-танцями, ворожіннями, гуморесками та смачними наїдками.

– Наші студенти дуже активні. Щоразу вигадують щось цікаве. Минулого року 25 грудня в нас була коляда, а цього року вирішили, що будуть Андріївські вечорниці, які поєднали традиції західної та центральної України, зокрема кусання калити. Цікавинкою стали ворожіння не на коханого хлопця, а на успішне складання сесії. Дівчата жартували: якого викладача побачать під час ворожіння, в того отримають оцінку «на халяву», – розповіла про студентські забави асистент кафедри СКІД Наталя Вовк.