У Львівській політехніці урочисто відкрили виставку прижиттєвих портретів Івана Франка

19 жовтня 2016, 15:32
НТБ Львівської політехніки

17 жовтня у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» відбулось урочисте відкриття виставки прижиттєвих портретів Івана Яковича Франка, приуроченої до 160-ліття від дня народження поета.

Портрети для виставки підготувала працівниця Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки Людмила Найда, оформлення та видання – видавничий центр Університету.

На відкритті виставки був присутній проректор з науково-педагогічної роботи Роман Орестович Корж, а відкривала виставку голова університетського товариства «Просвіта» Христина Василівна Бурштинська.

Родзинкою урочистості стали виступи акторів Народний театр-студія «Хочу» Максим Наконечний та Євгеній Кісель, які надзвичайно проникливо та емоційно продекламували твори Франка.

Усіх охочих ознайомитись із малим Ясем Франком, пройти від часів його юності і до становлення Франка як великого Каменяра – запрошуємо на другий поверх головного корпусу Львівської політехніки.