18 листопада 2016, 11:10
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2016/11/18/illustrations/pb140588t.jpg?itok=zNpOPT2P×tamp=1479460242)
12 листопада 2016 року відбулося організаційне засідання Малої технічної академії наук Національного університету «Львівська політехніка», яке проводив директор Інтелектуального навчально-наукового центру професійно-кар’єрної орієнтації Олександр Захар’яш.
Мала академія наук – це інтелектуальний клуб людей різного віку з нестримним прагненням пізнавати красу навколишнього світу та щасливою потребою взаємного спілкування.
Під час зустрічі діти мали можливість ознайомитися з роботою секцій Малої технічної академії наук, поспілкуватися з їхніми керівниками.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2016/11/18/gallery/pb140580.jpg?itok=eVlNKUo8×tamp=1479460242)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2016/11/18/gallery/pb140581.jpg?itok=v4LEVKWZ×tamp=1479460242)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2016/11/18/gallery/pb140588.jpg?itok=3gf2ftiH×tamp=1479460242)