У рамках фестивалю «Академія» відбувся концерт колективів художньої самодіяльності Університету

22 квітня 2016, 16:46
Народний дім «Просвіта» Львівської політехніки

15 квітня 2016 року розпочався ІІ Фестиваль музичного мистецтва «Академія», мета якого – активізувати творчу молодь нашого міста.

Активно долучився до цього мистецького фесту Національний університет «Львівська політехніка», діяльність якого спрямована на освітньо-наукове та духовно-просвітницьке виховання студентської молоді.

У рамках фестивалю «Академія» 19 квітня 2016 року у Львівській обласній філармонії відбувся концерт колективів художньої самодіяльності Народного дому «Просвіта» Львівської політехніки «Від Бога наша пісня, наша мова». Своє мистецтво продемонстрували такі колективи:

• Народний симфонічний оркестр
  • Народна театральна студія «Хочу»
  • Ансамбль естрадної пісні «Сузір’я»
  • Народний ансамбль танцю «Вірність»
  • Народний ансамбль бандуристок «Заспів»
  • Шоу-балет «Аверс»
  • Народний камерний оркестр «Поліфонія»
  • Ансамбль бального танцю «Грація»
  • Народна хорова капела студентів «Гаудеамус»

Глядачі були захоплені та приємно здивовані високим рівнем художніх колективів, а також тим, що у технічному закладі студенти мають таку добру можливість реалізовуватися у творчості.

Після завершення концерту проректор Львівської політехніки Р.О. Корж привітав всіх учасників і глядачів мистецького фестивалю «Академія» та подякував ректору Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка Ігорю Пилатюку та його колегам, які ініціювали проведення цього мистецького свята.