У військовій частині Національної гвардії України відбувся вечір-реквієм за сценарієм студентки Університету

17 листопада 2016, 15:48
За матеріалами сайту «Капеланство.info»

13 листопада 2016 року за ініціативи Центру Душпастирювання Військовослужбовців імені Георгія Побідоносця Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та Молодіжного Християнського Товариства Храму Христового Воскресіння «Світло з Назарету» у військовій частині Національної Гвардії України 3002 відбулася дебютна вистава-реквієм «Україна в Огні», присвячена пам’яті загиблим воїнам АТО.

Сценарій вистави-реквієм «Україна в Огні» уклала студентка Національного університету «Львівська політехніка» та активний член МХТ «Світло з Назарету» Ілона Швагла. До цього реквієму увійшли твори відомих українських письменників та культурних діячів різних епох, вірші котрих є актуальними у сьогоденні. Мета цієї вистави – донести до людей, що наші герої загинули за кращу долю України, загинули за те, щоб кожен із нас міг спокійно спати під мирним небом і щоб кожен українець пам’ятав свою націю і культуру.