В Інституті економіки і менеджменту навчаються формувати якісні проекти для участі у грантових програмах ЄС

31 травня 2016, 10:34
Кафедра ЗМД Львівської політехніки

26–27 травня 2016 року викладач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Катерина Дзюбіна пройшла дводенний тренінг на тему «Розробка проектів з використанням логіко-структурного підходу».

Тренінг було проведено за підтримки проекту «Громадянське суспільство. Діалог заради прогресу», членом Консорціуму якого від України є ІСАР «Єднання».

Навчання було присвячено питанням щодо:

• особливостей управління європейськими проектами;
  • здійснення аналізування зацікавлених сторін, стейкхолдерів та бенефіціарів;
  • формування дерева проблем та дерева цілей проекту;
  • обрання стратегії проекту;
  • визначення засобів та ресурсів проекту для його реалізації;
  • визначення ризиків та можливостей їх подолання;
  • формування структурно-логічної матриці проекту те перевірки логіки її впровадження тощо.

Заплановано подальше використання отриманих знань та навичок для участі у програмах Європейського Союзу Erasmus+, Horizon 2020 та інших програмах, присвячених проектам партнерства та заходам мобільності у сфері освіти і науки.