В Інституті інженерної механіки та транспорту відбувся науковий семінар у рамках програми ERASMUS+

23 листопада 2016, 10:13
Кафедра ЕРАТ Львівської політехніки

16–17 листопада 2016 року на кафедрі експлуатації та ремонту автомобільної техніки Національного університету «Львівська політехніка» в рамках програми ERASMUS+ відбувся науковий семінар за участю студентів і викладачів кафедри ЕРАТ та Інституту інженерної механіки і транспорту.

З доповідями виступив професор Білостоцького технологічного університету Анджей Казберук (Польща), який виклав проблеми застосування вільного програмування, зокрема розробленого на платформі LINUX, в інженерних розрахунках та під час проведення експериментальних досліджень.

Під час перебування професора Аджея Казберука відбулось також обговорення подальшої співпраці у питаннях наукових та обміну студентами і викладачами у рамках програми ERASMUS+ між Львівською політехнікою і Білостоцьким технологічним університетом.